Šis 3.6 MT Turbo (360 hp) variklis buvo montuojamas 964 Turbo coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 280km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Tūris / talpa | 3600cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 360bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 520Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 100mm |
| Stūmoklio eiga | 76mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4275mm |
| Plotis | 1753mm |
| Aukštis | 1308mm |
| Važiuoklės bazė | 2270mm |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Galinė ašis | 1490mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1470kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1810kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 16 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.