Šis 3.8 PDK (475 hp) variklis buvo montuojamas 991 [Restyling] GT3 coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.4litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 340 to 720km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 315km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.5second |
| Tūris / talpa | 3799cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 475bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 250RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4545mm |
| Plotis | 1852mm |
| Aukštis | 1269mm |
| Važiuoklės bazė | 2457mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1430kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1720kg |
| Tūris / talpa | 290kg |
| Min. bagažinės talpa | 125litre |
| Maks. bagažinės talpa | 125litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | MacPherson Struts, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 22.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.