Šis 4 GTS 3.0 MT (450 hp) variklis buvo montuojamas 991 [Restyling] Targa kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Targa |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4528mm |
| Plotis | 1852mm |
| Aukštis | 1291mm |
| Važiuoklės bazė | 2450mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1585kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2025kg |
| Tūris / talpa | 440kg |
| Min. bagažinės talpa | 125litre |
| Maks. bagažinės talpa | 125litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Degalų bako talpa | 67litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 880km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 308km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.1second |
| Tūris / talpa | 2981cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 450bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 550Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2150up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Disc composite, ventilated |
| Galiniai stabdžiai | Disc composite, ventilated |
| Miestas | 16 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.