Šis 3.8 PDK (540 hp) variklis buvo montuojamas 991 [Restyling] Turbo coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 910km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 320km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3second |
| Tūris / talpa | 3800cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 540bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 710Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4507mm |
| Plotis | 1880mm |
| Aukštis | 1297mm |
| Važiuoklės bazė | 2450mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1595kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2010kg |
| Tūris / talpa | 415kg |
| Min. bagažinės talpa | 115litre |
| Maks. bagažinės talpa | 115litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | MacPherson Struts, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 14.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.