Šis 3.6 MT Carrera 4 (272 hp) variklis buvo montuojamas 993 Carrera coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 74litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 270km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.6second |
| Tūris / talpa | 3600cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 272bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 100RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 100mm |
| Stūmoklio eiga | 76mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4260mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1316mm |
| Važiuoklės bazė | 2272mm |
| Priekinė ašis | 1405mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1710kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.