Šis 3.6 MT Turbo (420 hp) variklis buvo montuojamas 996 [Restyling] Turbo coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Plotis | 1830mm |
| Ilgis | 4435mm |
| Aukštis | 1295mm |
| Važiuoklės bazė | 2350mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Min. bagažinės talpa | 100litre |
| Galinė ašis | 1522mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1665kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1935kg |
| Maks. bagažinės talpa | 100litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3600cm3 |
| Variklio galia | 420bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 560Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 100mm |
| Stūmoklio eiga | 76mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 305km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.2litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 340 to 700km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Miestas | 22.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.