Šis 3.4 MT Carrera 4 (300 hp) variklis buvo montuojamas 996 Carrera cabriolet kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 370 to 750km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 280km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.4second |
| Tūris / talpa | 3387cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 300bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 78mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4430mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1305mm |
| Važiuoklės bazė | 2350mm |
| Priekinė ašis | 1455mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1850kg |
| Min. bagažinės talpa | 100litre |
| Maks. bagažinės talpa | 100litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.