Šis RS 3.6 MT (620 hp) variklis buvo montuojamas 997 [Restyling] GT2 coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.9litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 1 030km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 330km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.5second |
| Tūris / talpa | 3600cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 620bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 100mm |
| Stūmoklio eiga | 76.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4469mm |
| Plotis | 1852mm |
| Aukštis | 1285mm |
| Važiuoklės bazė | 2350mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1370kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Min. bagažinės talpa | 105litre |
| Maks. bagažinės talpa | 105litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Galiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Miestas | 21.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.