Šis RS 4.0 MT (500 hp) variklis buvo montuojamas 997 [Restyling] GT3 coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
| Degalų bako talpa | 67litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 330 to 680km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 310km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.9second |
| Tūris / talpa | 3996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 500bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 8 250RPM |
| Sukimo momentas | 460Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 102.7mm |
| Stūmoklio eiga | 80.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4460mm |
| Plotis | 1852mm |
| Aukštis | 1280mm |
| Važiuoklės bazė | 2355mm |
| Prošvaisa | 93mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1360kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Min. bagažinės talpa | 105litre |
| Maks. bagažinės talpa | 105litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 24.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.