Šis 3.6 MT (325 hp) variklis buvo montuojamas 997 Carrera cabriolet 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 370Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3596cm3 |
| Variklio galia | 325bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4427mm |
| Plotis | 1808mm |
| Aukštis | 1311mm |
| Važiuoklės bazė | 2350mm |
| Priekinė ašis | 1486mm |
| Galinė ašis | 1547mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1875kg |
| Min. bagažinės talpa | 136litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1480kg |
| Maks. bagažinės talpa | 136litre |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 285km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.1litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 19.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.