Šis 3.6 MT (415 hp) variklis buvo montuojamas 997 GT3 coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.8litre |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 311km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.3second |
| Tūris / talpa | 3600cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 415bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 600RPM |
| Sukimo momentas | 405Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4427mm |
| Plotis | 1808mm |
| Aukštis | 1280mm |
| Važiuoklės bazė | 2355mm |
| Priekinė ašis | 1488mm |
| Galinė ašis | 1511mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1395kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Min. bagažinės talpa | 110litre |
| Maks. bagažinės talpa | 110litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 23.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.