Šis 4 3.6 MT (325 hp) variklis buvo montuojamas 997 Targa targa kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 280km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.3second |
| Tūris / talpa | 3596cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 325bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 370Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4427mm |
| Plotis | 1852mm |
| Aukštis | 1311mm |
| Važiuoklės bazė | 2350mm |
| Priekinė ašis | 1488mm |
| Galinė ašis | 1547mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1737kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Min. bagažinės talpa | 201litre |
| Maks. bagažinės talpa | 201litre |
| Kėbulas | Targa |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 19.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.