Šis 4.6 PDK AWD Weissach package (608 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Spyder roadster kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 345km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 2.8second |
| Tūris / talpa | 4593cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 608bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 600RPM |
| Sukimo momentas | 530Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6500RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4645mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 1167mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1664mm |
| Galinė ašis | 1612mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1634kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Tūris / talpa | 266kg |
| Min. bagažinės talpa | 110litre |
| Maks. bagažinės talpa | 110litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 3.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.