Šis 2.7 MT (265 hp) variklis buvo montuojamas 981 Roadster 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 280Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2706cm3 |
| Variklio galia | 265bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 700RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500up to 6 500 RPM |
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4374mm |
| Plotis | 1801mm |
| Aukštis | 1282mm |
| Važiuoklės bazė | 2475mm |
| Min. bagažinės talpa | 150litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1310kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1645kg |
| Maks. bagažinės talpa | 280litre |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 264km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.2litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 1 020km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 13.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.