Šis S 3.4 MT Black Edtion (320 hp) variklis buvo montuojamas 987 [Restyling] Roadster 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Plotis | 1801mm |
| Ilgis | 4342mm |
| Aukštis | 1294mm |
| Važiuoklės bazė | 2415mm |
| Priekinė ašis | 1486mm |
| Min. bagažinės talpa | 280litre |
| Maks. bagažinės talpa | 280litre |
| Galinė ašis | 1528mm |
| Prošvaisa | 105mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1355kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1645kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3436cm3 |
| Variklio galia | 320bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 200RPM |
| Sukimo momentas | 370Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4750RPM |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 77.5mm |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 276km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.8litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 890km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Miestas | 16.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.