Šis 4.5 AT Turbo (500 hp) variklis buvo montuojamas 955 Turbo/Turbo S crossover 5-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 700Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4511cm3 |
| Variklio galia | 500bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4786mm |
| Plotis | 1928mm |
| Aukštis | 1699mm |
| Važiuoklės bazė | 2855mm |
| Priekinė ašis | 1647mm |
| Galinė ašis | 1662mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1770litre |
| Min. bagažinės talpa | 540litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2430kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3080kg |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 275km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 21.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.7litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 840km |
| Priekinė važiuoklė | Pneumatic elastic element |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Pneumatic elastic element |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 26.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.