Šis 4.8 MT GTS (405 hp) variklis buvo montuojamas 957 Turbo/Turbo S/GTS crossover 5-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1957mm |
| Ilgis | 4795mm |
| Aukštis | 1675mm |
| Važiuoklės bazė | 2855mm |
| Priekinė ašis | 1659mm |
| Min. bagažinės talpa | 540litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1770litre |
| Galinė ašis | 1682mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2225kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3080kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4806cm3 |
| Variklio galia | 405bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 500Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 253km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.9litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 980km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 27.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.