Šis Turbo S 4.8 Tiptronic AWD (550 hp) variklis buvo montuojamas 958 SUV kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4846mm |
| Plotis | 1954mm |
| Aukštis | 1702mm |
| Važiuoklės bazė | 2895mm |
| Priekinė ašis | 1655mm |
| Galinė ašis | 1669mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1780litre |
| Min. bagažinės talpa | 670litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2115kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2880kg |
| Tūris / talpa | 765kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4806cm3 |
| Variklio galia | 550bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 750Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250up to 4 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 283km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 190km |
| Priekinė važiuoklė | Hydropneumatic, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Hydropneumatic, Automatic adjustment of clearance |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 19 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.