Šis S 3.0 PDK AWD (340 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4681mm |
| Plotis | 1923mm |
| Aukštis | 1624mm |
| Važiuoklės bazė | 2810mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1500litre |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1865kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2550kg |
| Tūris / talpa | 685kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2997cm3 |
| Variklio galia | 340bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 460Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1450up to 5 000 RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 254km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 860km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.