Šis 2.0 AT 4x4 (135 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Renault buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 195Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82.7mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3750RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4315mm |
| Plotis | 1822mm |
| Aukštis | 1625mm |
| Važiuoklės bazė | 2673mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1567mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1570litre |
| Min. bagažinės talpa | 408litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 990/1020kg |
| Permitted road-train weight | 2900kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.7litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 690km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.44m |
| Miestas | 13.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.