Šis 2.0 MT (114 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Minivenas kėbule, kuris Renault buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 168Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500up to 4 250 RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4517mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1690mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1534mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2850litre |
| Min. bagažinės talpa | 275litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1490kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2250kg |
| Tūris / talpa | 760kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 990km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 15.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.