Šis 2.3 DCi MT FWD L3H1 (125 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Chassis 4-doors kėbule, kuris Renault buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 050 to 1 410km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2299cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 16.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 6293mm |
| Plotis | 2470mm |
| Aukštis | 2258mm |
| Važiuoklės bazė | 3182mm |
| Priekinė ašis | 1750mm |
| Galinė ašis | 1730mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1990kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1510kg |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.