Šis 2.3 dCi MT RWD L3H2 3500 (125 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Van kėbule, kuris Renault buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 000 to 1 120km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2299cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 14.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 6198mm |
| Plotis | 2070mm |
| Aukštis | 2533mm |
| Važiuoklės bazė | 3682mm |
| Priekinė ašis | 1612mm |
| Galinė ašis | 1750mm |
| Prošvaisa | 181mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2321kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1179kg |
| Permitted road-train weight | 6500kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 3733x1765x1798mm |
| Loading height | 706mm |
| Cargo compartment volume | 11.8m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.