Šis 1.9 dCi MT (131 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Grand minivan 5-doors kėbule, kuris Renault buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 300Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1870cm3 |
| Variklio galia | 131bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4496mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1636mm |
| Važiuoklės bazė | 2735mm |
| Priekinė ašis | 1506mm |
| Galinė ašis | 1506mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1920litre |
| Min. bagažinės talpa | 513litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1605kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2195kg |
| Tūris / talpa | 590kg |
| Permitted road-train weight | 3050kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Maksimalus greitis | 192km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 130km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 8.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.