Šis 827 MT (XS) (177 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Rover buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 920km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 219km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Tūris / talpa | 2675cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 177bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 228Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4882mm |
| Plotis | 1730mm |
| Aukštis | 1393mm |
| Važiuoklės bazė | 2766mm |
| Priekinė ašis | 1487mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Min. bagažinės talpa | 445litre |
| Maks. bagažinės talpa | 445litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.