Šis 2.0 MT (175 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Saab buvo gaminamas nuo 1979m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 273Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1985cm3 |
| Variklio galia | 175bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 90mm |
| Stūmoklio eiga | 78mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4680mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2515mm |
| Priekinė ašis | 1430mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1315kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1740kg |
| Min. bagažinės talpa | 600litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1600litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 930km |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.7second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.