Šis 1.4 TDI MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 6H Hečbekas kėbule, kuris SEAT buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3litre |
| Degalų bako talpa | 34litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 130km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Tūris / talpa | 1422cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 195Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 79mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3536mm |
| Plotis | 1639mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2323mm |
| Priekinė ašis | 1392mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 965kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1445kg |
| Min. bagažinės talpa | 130litre |
| Maks. bagažinės talpa | 790litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 5.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 3.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.