Šis 1.9 D MT (64 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris SEAT buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 750 to 1 130km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 155km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16second |
| Tūris / talpa | 1896cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 64bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 125Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 79mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4144mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1427mm |
| Važiuoklės bazė | 2443mm |
| Priekinė ašis | 1430mm |
| Galinė ašis | 1394mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1080kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1250litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | The rod connecting the levers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 6.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.