Šis 1.4 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris SEAT buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4163mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1424mm |
| Važiuoklės bazė | 2443mm |
| Priekinė ašis | 1429mm |
| Galinė ašis | 1394mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1035kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1495kg |
| Maks. bagažinės talpa | 762litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1390cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 76mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 128Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 850km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | The rod connecting the levers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 10.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.