Šis 1.4 TSI DSG (150 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] FR hatchback 5-doors kėbule, kuris SEAT buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 850km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 212km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.6second |
| Tūris / talpa | 1390cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 76.5mm |
| Stūmoklio eiga | 75.6mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.48m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4082mm |
| Plotis | 1693mm |
| Aukštis | 1441mm |
| Važiuoklės bazė | 2469mm |
| Priekinė ašis | 1449mm |
| Galinė ašis | 1441mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1254kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1705kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.