Šis 2.0 Turbo MT 4WD (200 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Subaru buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 260Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1994cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4545mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2580mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Maks. bagažinės talpa | 630litre |
| Min. bagažinės talpa | 416litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1375kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1870kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 860km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.