Šis 2.5 AT AWD (175 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Universalas kėbule, kuris Subaru buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 230Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2457cm3 |
| Variklio galia | 175bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4730mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1545mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1495mm |
| Galinė ašis | 1485mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1485kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.7litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 930km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.