Šis 1.5 MT 4WD (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Suzuki buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 50litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Kuras | 95 RON |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 830km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1210kg |
|---|---|
| Prošvaisa | 150mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Maks. bagažinės talpa | 296litre |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Važiuoklės bazė | 2480mm |
| Aukštis | 1545mm |
| Ilgis | 4350mm |
| Plotis | 1720mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Min. bagažinės talpa | 296litre |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 143Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Variklio galia | 110bhp |
| Tūris / talpa | 1491cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Miestas | 12 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.