Šis 2.0 MT AWD (136 hp) variklis buvo montuojamas TA Crossover 5-doors kėbule, kuris Suzuki buvo gaminamas nuo 1988m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 172Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4028mm |
| Plotis | 1636mm |
| Aukštis | 1702mm |
| Važiuoklės bazė | 2479mm |
| Priekinė ašis | 1397mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Prošvaisa | 183mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1300kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1875kg |
| Min. bagažinės talpa | 263litre |
| Maks. bagažinės talpa | 438litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.