Šis 1.8 CVT 4WD (136 hp) variklis buvo montuojamas E150N [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4210mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1640mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Min. bagažinės talpa | 310litre |
| Maks. bagažinės talpa | 310litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1797cm3 |
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 80.5mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 167Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.