Šis 2.4 AT (135 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Lucida minivan 4-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2438cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 206Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4690mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1875mm |
| Važiuoklės bazė | 2860mm |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1660kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.