Šis 2.4 AT (135 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 206Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2438cm3 |
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1780mm |
| Važiuoklės bazė | 2860mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.1litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Vidurkis | 16.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.