Šis 2.4 CVT (170 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Minivan 5-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2362cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 224Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4795mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1730mm |
| Važiuoklės bazė | 2950mm |
| Priekinė ašis | 1545mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1740kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2425kg |
| Tūris / talpa | 685kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.