Šis 4.0 AT 4WD (242 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 590km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 3956cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 242bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 377Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3700RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4671mm |
| Plotis | 1895mm |
| Aukštis | 1819mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1605mm |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Prošvaisa | 244mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1948kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2549kg |
| Tūris / talpa | 601kg |
| Min. bagažinės talpa | 790litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1892litre |
| Permitted road-train weight | 4817kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 18.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.