Šis 2.7 AT (160 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 700km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Tūris / talpa | 2692cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 160bhp |
| Sukimo momentas | 241Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4695mm |
| Plotis | 1840mm |
| Aukštis | 1850mm |
| Važiuoklės bazė | 2750mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1810kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2330kg |
| Min. bagažinės talpa | 620litre |
| Maks. bagažinės talpa | 620litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.