Šis 2.7 AT (158 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 860km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2694cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 158bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 241Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4705mm |
| Plotis | 1840mm |
| Aukštis | 1795mm |
| Važiuoklės bazė | 2750mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1810kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2330kg |
| Tūris / talpa | 520kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.