Šis 3.5 AT (280 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Crossover 5-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4735mm |
| Plotis | 1845mm |
| Aukštis | 1680mm |
| Važiuoklės bazė | 2715mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1670kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3456cm3 |
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 346Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4700RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.