Šis 2.0 CVT 4WD (151 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4720mm |
| Plotis | 1835mm |
| Aukštis | 1690mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1935kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1986cm3 |
| Variklio galia | 151bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 100RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 80.5mm |
| Stūmoklio eiga | 97.6mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 193Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.