Šis 3.0 TD MT 8seat (130 hp) variklis buvo montuojamas H100 Minibus 4-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1989m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minibus |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 78 |
| Ilgis | 5250mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 2235mm |
| Važiuoklės bazė | 2890mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2010kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3050kg |
| Tūris / talpa | 1040kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.7litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 1 130km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Tūris / talpa | 2982cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 130bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 289Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 103mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.