Šis 3.4 AT (185 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 294Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3378cm3 |
| Variklio galia | 185bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4770mm |
| Plotis | 1875mm |
| Aukštis | 1790mm |
| Važiuoklės bazė | 2790mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1575mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1740kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 87litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.