Šis 2.0 MT AWD (88 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation [Restyling] Pickup 2-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Ilgis | 4435mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1750mm |
| Važiuoklės bazė | 2605mm |
| Priekinė ašis | 1430mm |
| Galinė ašis | 1410mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1410kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 88bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Sukimo momentas | 155Nm |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.