Šis 3.0 D MT AWD (91 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation [Restyling] Pickup 4-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Plotis | 1790mm |
| Ilgis | 4790mm |
| Aukštis | 1795mm |
| Važiuoklės bazė | 2855mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1425mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1660kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2985cm3 |
| Variklio galia | 91bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 191Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Cilindro skersmuo | 99.5mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.1litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.