Šis 2.0 AT (110 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Pickup 2-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Ilgis | 4690mm |
| Plotis | 1665mm |
| Aukštis | 1650mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1410mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 195mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 167Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2600RPM |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.