Šis 2.4 TD AT AWD (97 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Pickup 4-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2446cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 97bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 241Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4790mm |
| Plotis | 1790mm |
| Aukštis | 1795mm |
| Važiuoklės bazė | 2855mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1425mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1720kg |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 7.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.