Šis 3.0 TD AT AWD (171 hp) variklis buvo montuojamas 7 generation [2-й Restyling] Double Cab pickup 4-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1760mm |
| Ilgis | 5260mm |
| Aukštis | 1860mm |
| Važiuoklės bazė | 3085mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 222mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2760kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1280/1480kg |
| Permitted road-train weight | 5560kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1545x1515x450mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2982cm3 |
| Variklio galia | 171bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 103mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 3 200 RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 100km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 13.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.